10
Sty

Nike Air VaporMax plus

Legendarna wygoda i modny, futurystyczny look – czy to nie najlepsze połączenie? Nic dziwnego, że sneakerheadzi, tak ceniący to co dobre i oryginalne, pokochali Air VaporMax! Nike, bazując na swoim genialnym systemie amortyzacji po raz kolejny stworzyło coś wyjątkowego. Czy znasz już wszystkie sekrety słynnych vapormaxów?

 

Klasyka w nowej odsłonie

Wszystko zaczęło się od modelu Air Max – prawdziwej legendy streetwearu. Trudno o buty, które mocniej odcisnęły swoje piętno na kulturze masowej! Odkąd w latach 80. Nike po raz pierwszy pokazało swoją słynną poduszkę powietrzną (do tej pory ukrytą w podeszwie), airmaxy cieszą się niesłabnącą popularnością. Kolejne pokolenia sneakerheadów doceniają ich urok, ale najsłynniejsze niewątpliwie są Nike Air Max Plus. Ich zaletą jest nie tylko niewiarygodna wygoda, ale także ponadczasowy look z charakterystycznymi falistymi liniami, kojarzącymi się z pędem, płynnością i ruchem. Futurystyczne vapormaxy kontynuują tą stylistykę, nie tracąc nic z komfortu zapewnianego przez pierwowzór. Fale to ich motyw przewodni, a umieszczone na całej cholewce niewątpliwie przykuwają uwagę!

nike air vapormax

 

Rekin z Oregonu

Dizajnerskie Nike VaporMax Plus zachwycają swoim wyjątkowym kształtem. Krótko po premierze stały się znane i pożądane na całym świecie! Co więcej, dzięki nieco drapieżnemu lookowi i charakterystycznemu krojowi podeszwy środkowej zyskały dodatkową nazwę: La Requin, na cześć króla mórz, czyli żarłacza białego. Teraz „rekin z Oregonu” króluje też na ulicach, wprowadzając nowy trend w modzie ulicznej – na to, co jeszcze bardziej oryginalne i niezwykłe. Zakładając je możesz mieć pewność, że zwrócisz na siebie uwagę otoczenia, a Twoja stylizacja nabierze niezwykłego charakteru. Nie ma wątpliwości – nie sposób ominąć ich wzrokiem!

 podeszwa nike air max vapormax

 

Wygoda i trwałość

 

Ale VaporMax Plus to nie tylko niezwykły look, ale także unikalna, niezastąpiona wygoda, charakterystyczna dla wszystkich butów z poduszką powietrzną od Nike. Zapewnia ona niepowtarzalną amortyzację, dzięki której każdy krok jest miękki i sprężysty. Również cholewka została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić maksymalny komfort użytkowania. Wykonana z nowoczesnego materiału tekstylnego zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza. Jest również świetnie dopasowana do stopy – nie uwiera i nie obciera, gwarantując uzależniającą wygodę. Zaletą vapormaxów jest też zaskakująca trwałość, za którą odpowiada słynna, dizajnerska podeszwa. To właśnie dzięki niej buty Nike są tak wytrzymałe – możesz mieć pewność, że sprawdzą się na każdej miejskiej powierzchni!